Meklēt mājas lapā:
SIA RASTA 1

"RASTA 1" veikals

Rīga, Krustpils ielā 119

Patstāvīgas atlaides klientiem pie pirkuma summas:

*pirkums virs 35,-  EURO  -10%

*pirkums virs 70,-  EURO  -12%

*pirkums virs 140,-  EURO  -15%

Darba laiks: darba dienās no 9:00-17:00


 

Eksperiments

"Жертвы калибра 7.62"

Skatīties video

         Eksperimenta rezultāti

Aromatizācija
12.04.17

1. Cigarešu tabaka + pīpju tabaka

Nav lētākais, tomēr efektīvākais aromatizācijas veids. Pīpju tabaku varat sajaukt ar cigarešu tabaku, izvēloties sev piemērotākās proporcijas. Ņemiet vērā, ka pīpju tabaka ir daudz rupjāka griezuma, kas gan neliedz viņu smēķēt nesasmalcinātu, tomēr pārdošanā ir pieejamas dažādas tabakas smalcināmās ierīces. Droši varat izlīdzēties ar citiem smalcināšanas veidiem, cik vien fantāzija Jums ļauj... šķēres, nazis, kafijas dzirnaviņas utt. Rekomendējam pamēģināt tīru pīpju tabaku cigaretēs, bet pievērsiet uzmanību, ka tabaka būs stiprāka.

2. Cigarešu tabaka + šķidrums elektroniskajai cigaretei

Vienkāršākais un lētākais veids. Aromatizācijai varat mēģināt dažādu šķidruma daudzumu. Iesakam lietot e-šķidrumus, kuri nesatur nikotīnu.

3. Cigarešu tabaka +auglis

Piemērots tiem, kuri nevēlas izteiktas, spilgtas garšas. Tabaku iespējams aromatizēt un mitrināt, ievietojot svaigu augļu šķēlītes tabakas paciņā. Iesakam eksperimentēt ar dažādiem augļiem un to salikumiem. Rekomendējam neturēt augļus paciņā ilgāk par 12 stundām.

4. Cigarešu tabaka + pārtikas aromatizators

Mūsdienās visos lielākajos pārtikas veikalos ir pieejami pārtikas aromatizatori, kurus izmantojam konditorejas izstrādājumiem. Tie arī tiek plaši pielietoti pārtikas ražošanā. Kā populārākais ir vaniļas aromāts, bet pieejami ir vēl daudzi veidi. Varat eksperimentēt ar dažādiem dzērieniem kā viskijs, rums u.c.

5. Cigarešu tabaka + SCENTIT  šķidrums

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"MAC BAREN TOBACCO" ir izstrādājis 5 bāzes tabakas veidus priekš aromatizācijas. Tabakas pieejamas mūsu veikalos un drīz parādīsies arī uz mūsu partneru plauktiem (Lukoil, Statoil, Shell, Elvi, Rimi, Narvesen).

Aromatizācijas eksperimentus varat veikt daudz un dažādus (ūdenspīpju tabaka, kafija, apelsīna miziņa utt.). Ja esiet atraduši ko interesantu - painformējiet arī mūs, būsim priecīgi! Laipni aicināti dalīties ar saviem eksperimentiem mūsu mājas lapas sadaļā - "atsauksmes"! Neiesakam izvēlēties saviem eksperimentiem tabaku ar atzīmi "Volume".

 

 


Jaunumi
Ziņas
12.04.17

Piedāvājam Jums 4 elementārus veidus kā pašiem aromatizēt cigarešu tabaku!

tālāk»
01.12.16
 

Rasta piedalās izstādē EROTS 2012 - Ķīpsalā --> 21.02-23.02

 
tālāk»
26.08.13

 SIA "RASTA 1" piedalās izstādē "Riga Food 2013" - Ķīpsalā --> 04. - 07.09.2013 .

 

tālāk»

pasūtītatteikties